Češi máme na víc

S-8coming
Sergeant Major

Češi máme na víc

Postby S-8coming » Wed 7 Nov 2012 20:00

Chci aby v této hře vznikla velká schopná Česká komunita. Já věřím že lidé, kteří jsou schopni, to dokážou. Týmů nebo kdo ví čeho vzniká přímo ve hře hodně, ale co takhle hrát na národní úrovni stát proti státu. Nejmíň na 30 českých hráčů jsem narazil a jestli nevíte kdo jsem můj nick je kuba. Jestli na to bude jediná odpověď v mém jazyce budu spokejen ale věřím že máme na víc než se zapojivat do bojů němců, francouzů, rusů a američanů kde jsme stejně někdo kdo spíš podle jejich názoru ubírá body týmu za který hraje. NO TAK POJĎME BOJOVAT SPOLEČNĚ. AČR

Jestli má někdo zájemo vitvoření pouze českeho VELKÉHO klanu, protože ve hře je jich spusta s českým názvem, ale kvůli nedostatku je jich polovina. Já bych chtěl sjednotit tyto klany. A založit jeden velký kde je vždy někdo online a nepíše ti azbukou. Uvítal bych všechny návrhy a s kýmkoliv kdo tohle přečte bych byl ochoten založit největší český klan dominující wargame e.e. Lídí je dost jen se musí někdo ozvat jako první.

Buď te to vy a dostaneme se na vrchol

Durog
Staff Sergeant

Re: Češi máme na víc

Postby Durog » Thu 23 May 2013 11:47

jak to vypadá v W:ALB nechysta se nejaky klan? Rad bych si zahral trosku organizovane s ceskoslovenskymi spoluhraci. Ke komunikaci navrhuji TS, kdyz bude potreba server asi muzem vyuzit z meho byvaleho WoT klanu. Desne rad bych si zahral a pokecal u tyhle super hry s lidma kterym rozumim, temat hlavne okolo vojenske techniky asi bude mnoho :)

PS: W:ALB mam predobjednane, ale v bete nejsem. V W:EE mam odehrano jen komplet kampan, takze sem lamka

S-8coming
Sergeant Major

Postby S-8coming » Thu 23 May 2013 15:10

Ahoj.
Dík za tvoji odpověď. A o žádném klanu nevím- zatím to účelem jsem to sem poslal, jelikož sám klan založit nedokážu ( a o žádném Československém nevím- pokud existuje prosím napište ) :cry: :cry: a kooperativně jsem tu hru hrát prostě chtěl. Jinak napište sem Češi a Slováci při releasu ( bude wipe ) svůj nick a můžeme založit nějaký klan přímo ve hře jako tomu bylo u w:ee. Myslím že posléze bychom mohli si najít jednu z těch 20 oficiálních místností pro wargame airland battle a zde hrát. Nicméně by mě zajímalo co říkáte na ČSLA jednotky. Mě rozhodně chybí konkurs a mig-29.

Durog
Staff Sergeant

Postby Durog » Fri 24 May 2013 12:33

Nick stejnej jako tu na foru - Durog , ale ted blbne net, tak uvidim jak na tom pri relassu budu.
toho migu jsme si moc neuzili, ale ten konkurs by rozhodne chybet nemel a urcite by se naslo vic veci, bohuzel nejsem v bete, tak nevim jak tam CSLA vypada, chce to vic rvat na foru kdo na to ma zaludek :)

PS: jestli Konkurs nemame tak je to obrovska chyba, dost by to zvedlo nasi bojeschopnost, navic Ceskoslovensko a Bulharsko byly snad jedine staty co 9M113 konkurs mimo SSSR licencne vyrabely a to i v M variante, za to bysme meli rozhodne bojovat, protoze moc moznosti jak jinak znicit tezke tanky predpokladam nemame. Za par dni to uz vychazi, uz se tesim.

Tom120
Corporal

Postby Tom120 » Tue 23 Feb 2016 00:15

Koukám, že to tady žije....

Abych navázal, tak co se jednotek týče, tak ve Wargame Red Dragon jsme na tom myslím velmi dobře. Třeba co se tanků týče, má Československo jednotky, které ani v reálu nemá. Jako je T-72S, T-72M1M či T-72-Moderna ... Image
List of maps for wargame: European Escalation, Airland Battle, Red Dragon.