Balkan players (CRO,SRB,BIH)

Argus
Second-Lieutenant

Balkan players (CRO,SRB,BIH)

Postby Argus » Tue 10 Jun 2014 11:48

Pozdrav momci,zanima me jel nas ima još? Nas redovno svaki dan ima 3-5,ovisi kako kad,peglamo od air land battle-a a neki jos od EE. Imamo teamspeak,pa ako koga zanima nek se javi ovdje.

Ingame Argus.

Drrty-D
Major

Re: Balkan players (CRO,SRB,BIH)

Postby Drrty-D » Thu 3 Jul 2014 01:19

Argus wrote:Pozdrav momci,zanima me jel nas ima još? Nas redovno svaki dan ima 3-5,ovisi kako kad,peglamo od air land battle-a a neki jos od EE. Imamo teamspeak,pa ako koga zanima nek se javi ovdje.

Ingame Argus.

Pozdrav iz Rijeke,ima naš još 8-) .Uz mene ih HR su tu Praslo iz Slovenije,2 makedonca,uz mene drugi Maršal- Firestarter i njegov bratić Rapeman(vrlo simpatično ime,jel tako haha,šta ćeš,njubara :) ) i naravno da ne zaboravim našeg najvećeg pro-a Ribar iz BG-a,da igra svaki dan kao ostali frikovi nebi mu bilo ravnog.

Jel igrate vi W:RD ?Mi smo tu od početka W:EE-a,dugo nismo igrali W:RD,ali evo baš smo večeras par partija zapeglali :-).Dodat ću te za frenda kad budem slj. put upalio igru ;) .
Image

Argus
Second-Lieutenant

Postby Argus » Sat 5 Jul 2014 19:27

Opa pozz

Kao što rekoh nas ima tu 5-6 svakodnevno. Najčešće igraju Rofleta,DarkRyder,Mr.Nailbrain,Ja (argus),NuclearDisaster. Ostali nam uskoce tu i tamo poput Med1ca i tako. Neki od EE igraju,neki od ALB,ja sam upecao ALB na saleu negdje oko Magna Carte i otada igram religiozno svaki dan.

RD isto od bete prvog dana peglam.

Inace smo zaljubljenici u naoruzanje pa nam ova igra sjela ko budali šamar.

Peglamo kao REDFOR 90% slucajeva,osim ako nema i baš nema mjesta,onda nebiramo. Uglavnom igramo skupa al nekad iz zajebancije 3v3 bacimo i tako. Imamo svoj Mumble server s 15 mjesta odlicne kvalitete...
Pa ak ste za i kad ste online navratite.

MOzete nas ingame probat dodat,nickovi su ovi napisani,mozete i preko steama probat,ili uskocit na Mumble server pa ce neko s vama popricat.
85.236.105.30 port : 2487

Drrty-D
Major

Postby Drrty-D » Sat 5 Jul 2014 23:01

Argus wrote:Opa pozz

Kao što rekoh nas ima tu 5-6 svakodnevno. Najčešće igraju Rofleta,DarkRyder,Mr.Nailbrain,Ja (argus),NuclearDisaster. Ostali nam uskoce tu i tamo poput Med1ca i tako. Neki od EE igraju,neki od ALB,ja sam upecao ALB na saleu negdje oko Magna Carte i otada igram religiozno svaki dan.

RD isto od bete prvog dana peglam.

Inace smo zaljubljenici u naoruzanje pa nam ova igra sjela ko budali šamar.

Peglamo kao REDFOR 90% slucajeva,osim ako nema i baš nema mjesta,onda nebiramo. Uglavnom igramo skupa al nekad iz zajebancije 3v3 bacimo i tako. Imamo svoj Mumble server s 15 mjesta odlicne kvalitete...
Pa ak ste za i kad ste online navratite.

MOzete nas ingame probat dodat,nickovi su ovi napisani,mozete i preko steama probat,ili uskocit na Mumble server pa ce neko s vama popricat.
85.236.105.30 port : 2487

Sve super,samo se nadam da ne igrate Destruction :? ,na sve se mogu u životu naviknuti,ali NIKAD više na Destruction u Wargame-u,večina od nas tako misli i bježi kod od kuge od tog mode-a :-).

Ne znam ako znaš da sam ja kao neki leader WTF? "clana" i pretežno s njima igramo preko skype-a ili TS-a.Bez da ispadnem seronja koji se hvali,stvarno smo među top clanovima od WEE-a,pogotov u WEE-u smo rule-ali tako da su morali patch-at igru zbog nas,nije zajebancija :-). Iako su svi skoro prestali igrat sa mojim povratkom će se i ostali vratiti(nadam se :-) ),pogotovo nakon DLC-a koji će biti a dva tjedna otprilike.

Ali sretan sam što nas ima još i nadam se da ćemo se udružiti,ja sam "frustriran" od WEE-a kako je loše reklamirana igra putem medija tu u našim krajevima,kao da ni ne postoji mi se čini,onaj tko nema steam neće nikad ni saznat da se igra uopće pojavila a možda baš tu igru čeka cijeli život...

Znači vi večinom peštate Pact,bit će vam vrlo vrlo drago kad dođe DLC,brdo novih pametno izabranih jedinica i ogroman balans pečč .

Evo sad ću vas dodat u igri,stalno mijenjam imena ali trenutačno mi je - Past će kiša metakA.Možemo se dogovriti i nekad kad ne igram sa svojima iz WTF?-a se naći i "zapeglati" skupa.
Image

Argus
Second-Lieutenant

Postby Argus » Sun 6 Jul 2014 01:32

Iskreno peglamo samo destruction.

Conquest nijednom nije sjeo ikad. Promovira spam previše i znas i sam kakav je metagame,odvratan ,tj. sve se na min maxanje svodi a Nato jednostavno je koplje iznad pacta. tak je kak je

Destruction postane arty fest samo ako jedna ekipa nezna napadat i koristit smoke i sve u svojem arsenalu,ali conquest kao game mod eto...nikad sjeo pa nikad.

Žalim za danima kad je destruction bio u rankedu.

Community je uglavnom podijeljen na krajnje lijevu i desnu (conq i destruction) i nepostoji middle ground. Al eto,za nas koji igramo dost dugo vremena a i moram priznat jako puno destruction je prevladao kao timska igra.

O tom bi se dalo detaljno diskutirati,sve ima svoje prednosti i mane,ali po nama je kak treba bit u destructionu

Drrty-D
Major

Postby Drrty-D » Sun 6 Jul 2014 02:05

Šteta,i pretpostavio sam jer nisam nikad čuo za vas do sada.

U pravu si da bi se dalo detaljno diskutirati:-). Moje mišljenje a i od mnogih veterana je da ne možeš ti dobro napadati u Destructionu koliko dobar i ne "random skupina njubara protivnik" se može dobro postaviti i obraniti,tu činjenicu ne možeš pobiti s ničim i bilo kada se možemo naći da ti to dokažemo u meču.Destruction između 2 jednaka protivnika je jednostavno arty fest ,ništa drugo,pubstomping i Destruction može biti zanimljiv za casual gameplay,to vas razumijem,ali za comptetitive play Destruction je najdosadniji mogući secenario,dokazan već u W:AB-u u prvim turnirima i Ranked igrama gdje je bilo nepodnošljivo...Koliko god je Conquest meta "odvratna i spammy",ne može biti tako dosadna kao u Destruction-u.Ali da,nema se tu šta raspravljati,svako igra ono što mu se sviđa.Ja sam potrošio preko 2k sati na destruction od Wee-a i znam o čemu pričam :-).

A ništa,mogli bi se svejedno naći i malo popričati jednog dana,malo nas je al nas ima i ne bi nas game mode trebao razdvojiti :-).
Image

Argus
Second-Lieutenant

Postby Argus » Wed 9 Jul 2014 21:47

Heh evo zasto conquest nevolim. Upali smo slucajno u conq sobu,nismo znali protiv team stacka. 85+winrate.

nema veze,nabili smo opening ih ko picke,al niko nije skuzio da je conq jer nismo gledali. i ajde oni su imali +2 i nabrali se nekih bodova. al nema veze,napadamo mi,tučemo ih...al ima hrpa komandi,ovo ono...spem centuriona i sve to.... i to stučemo

kraj meča,izgubimo na tajm... njihovi skorovi,svaki u duplom minusu. Dakle izgubili su 2x više neg su ubili,doslovce su bacali na nas.

Kako to nagradit pobijedom? KEEP IN MIND NAPADALI SMO. Dakle nije da smo arty spemali pa ubijali im mete za bodove.

Katastrofa

Drrty-D
Major

Postby Drrty-D » Thu 10 Jul 2014 12:42

DAj stavi replay da vidim kako ste odpeglali,koje ste deckove imali,možda vidim nešto što vam je promaklo pa to znate za ubuduće.
Jebiga,dešava se da izgubiš a duplo bolji kill imaš,pitaj švabe kako je to bilo u ww2 :-).
To je Conquest ili ti ga Spamquest,ali moraš priznat da vam je vrijeme prošlo mnogo brže nego da ste igrali Destruction protiv stacked team-a :) ?.
Da ti budem iskren kad igramo sa mojima,ja većinom imam loš kill win ratio,jer stišćem non stop,ne marim za žrtve,važno je zauzet teritorij,obranit ga svim mogućim silama,takav je game mode,boljeg nema to tužna činjenica.
Image

DrugMare
Private First-Class

Postby DrugMare » Thu 21 Aug 2014 00:22

Poz ljudi,ja tek sad provalio ovaj deo foruma...bas sam se pitao dal ima jos nasih XD igrao EE,AlB od bete i RD od bete isto...trenutno imam neke ispite pa nisam aktivan,al inace sam trazio nekoga da spicim neku custom partiju,ne mozes ovako da se dogovoris sa ljudima :mrgreen:

SinfulSaint
Private

Postby SinfulSaint » Fri 22 Aug 2014 14:07

Pozdrav cijeloj HR!

Campaign igrač, bojim se da nemam bas puno vremena za igrat pa malo po malo igram kampanju.

Stojte dobro i dobra vam kob!