Czy ktoś jeszcze w to gra?

Gobblerpl
Private

Czy ktoś jeszcze w to gra?

Postby Gobblerpl » Wed 6 Jun 2012 16:25

Witam.
Zastanawiam sie nad kupnem Wargame. Jednak najpierw chciałbym się upewnić ilu ludzi gra w multi? Ile mniej więcej serwerów zwykle można znaleźć?

micz
Master Sergeant

Re: Czy ktoś jeszcze w to gra?

Postby micz » Thu 7 Jun 2012 13:54

Kilka serwerów zawsze jest, gorzej z grami rankingowymi

Jocker
Corporal

Postby Jocker » Thu 7 Jun 2012 23:37

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie boją się rankingowych gier...
Co do nierankingowych to ludzi jest multum i servery są szybko zapełniane.

REDDQ
General

Postby REDDQ » Fri 8 Jun 2012 02:18

Kupuj, kupuj :D :D :D Sporo ludzi a gierka warta kasy.

Urobulos
Sergeant Major

Postby Urobulos » Sat 7 Jul 2012 14:32

Post spozniony z racji tego, ze polska czesc forum jest martwa ale moze ktos to jeszcze zobaczy :).

Warta kazdej zlotowki. Nie mialem jeszcze sytuacji, ze musze czekac na gre dluzej niz 10 minut.

Ranked nawet nie sprawdzam, bo za duzo tam ganiania sie po lasach i zwyklego chamstwa. Rozniosles przeciwnika, a on wiedzac, ze przegral chowa ostatni CV w rogu jakiegos lasu na brzegu mapy i idzie wypic kawe. Albo zmarnujesz czas, albo sie poddasz i wtedy on wygrywa. Za duzo takich jelopow gra w ranked.

Normalne rozgrywki to zupelnie co innego. Czasami mozna sie zdenerwowac jak przy 4v4 masz jednego kretyna po swojej stronie. Jesli jeden z graczy popelni samobojstwo tracac jednostki w stosunku 10:1, to ciezko taka strate odrobic, chyba ze po drugiej stronie jest podobny idiota. Ale ogolnie z gry miod sie wylewa az milo. Nie pamietam kiedy mnie tak ostatnio jakas strategia porwala. Mozliwosci taktycznyc bez liku, wiec ciezko zaczac, ale co bede pisal, sam zobacz.

Jocker
Corporal

Postby Jocker » Sat 7 Jul 2012 19:09

Chowanie CV w rogu mapy? :lol: Grałem już setki meczy, w 90% rankingowe i jeszcze mi sie nic podobnego nie zdarzyło. A nawet jeśli to znalezienie takiego CV to 2-3min czasu :). Więc daj na luz chłopie. 8-) . Osobiście uważam, że zwykłe gry są dla lamerów. Nie nauczysz się tak wiele tam jak na meczach rankingowych.

Urobulos
Sergeant Major

Postby Urobulos » Sat 7 Jul 2012 22:25

Zalezy od mapy. Ja mialem kilka doswiadczen bardzo nudnych i ranked games omijam szerokim lukiem. Moze jeszcze kiedys sprobuje.

Jocker
Corporal

Postby Jocker » Mon 9 Jul 2012 23:04

Każda gra = inna strategia. Czasami inteligentna a czasami głupia...ale zawsze strategia.