PRL w akcji - talie, taktyka i porady

Kamil
Lieutenant

Re: PRL w akcji - talie, taktyka i porady

Postby Kamil » Thu 22 Aug 2013 14:04

t-72m1 na trained ma 33% CTH na hardened 37,8% CTH. Według mnie nie opłaca się pozbywać 8 czołgów aby reszta miała trochę większą celność.
A meridzie zwiększona celność nic nie da jeśli ma niski AP.

zsu-57-2 nie opłaca się brać na wyższym poziomie doświadczenia ponieważ na rookie ma 20% CTH a na trained 22% CTH :)

Gyg
Chief Warrant Officer

Postby Gyg » Thu 22 Aug 2013 19:38

Tyle że ja nie potrzebuję więc czołgów - jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby zabrakło mi Jaguarów, Meridy rzadko używam. W ogólności nie gram gier na total destruction no time limit.

homerfcb
Lieutenant

Postby homerfcb » Sat 31 Aug 2013 15:01

Image
Czy zmienic Su-7B na cos inne ? I co by jeszcze zmienic wedlug was?
The big nerf whiners thread, much controversal stuff, some suggestions and some more stuff, also with a big Patriot range explanation Just klick me, or go here viewtopic.php?f=155&t=48184

PiVoSH92
Sergeant

Postby PiVoSH92 » Sat 31 Aug 2013 15:28

UAZa dowódczego na SKOTa.

REDDQ
General

Postby REDDQ » Sat 31 Aug 2013 15:44

Za dużo helikopterów PLOT jak dla mnie, ale jeżeli wolisz je od ZSU-57-2 no to mogą być.

Absolutnie trzeba mieć tania piechotę.

WD-43 jako pojazd dowódczy może być.

Lubię mieć Su-22m3 na czołgi i inny ciężki zwierz.

homerfcb
Lieutenant

Postby homerfcb » Sat 31 Aug 2013 16:21

Czy SKOT czy WD-43 to chyba nie takie wazne, wole z wieksza Ilosca i tanszego CMV... Na nie bezpieczne miesca mam T-72.

Nie lubie Piechote Zmech. , bo zawsze nimi przegrywam, a moze Saperzy + Star 266 albo Spadochroniarze ? tylko czego usunac ?

jak bym mogl dodac 1x Elite Su-22M4 to bym dodal, ale tak to wole miec MiG-23, ktory jest szybszy i ma "Attack Position". No jak by byla opcja ne elite Su-22 to bym chyba usunol su-7B...
The big nerf whiners thread, much controversal stuff, some suggestions and some more stuff, also with a big Patriot range explanation Just klick me, or go here viewtopic.php?f=155&t=48184

Kamil
Lieutenant

Postby Kamil » Sat 31 Aug 2013 16:23

Płacisz 4 punkty aktywacji za 6 helek :(

Zamiast goździka bierz piwonie chyba, że używasz tego tylko do dymu (piwonia też dobrze dym "stawia").

Tania piechota must have. Lubisz albo i nie ale nie masz wyjścia.

homerfcb
Lieutenant

Postby homerfcb » Sat 31 Aug 2013 16:31

Kamil wrote:Płacisz 4 punkty aktywacji za 6 helek :(

Zamiast goździka bierz piwonie chyba, że używasz tego tylko do dymu (piwonia też dobrze dym "stawia").

Tania piechota must have. Lubisz albo i nie ale nie masz wyjścia.

No to usune jendego URS i za to wsadze Piechote. Ale czy naprawde dodac zmech? Zobacze

EDIT: naprawde lubie Piwonie, najladniejsza artyleria... W WEE byla najlepsza... Tylko teraz tyle zaopatrzenia uzywa ze nie da sie nic zabic, dlatego Artyleria tylko na stun i na dym...

EDIT2: troche zmjenilem, no bym mosal ztestowac, ale co wy na to? I wymienilem Su-7B z Su-22M3
Spoiler : :
Image

Gyg
Chief Warrant Officer

Postby Gyg » Fri 29 Nov 2013 09:38

Czas by chyba zacząć dyskusję na temat polskiego decku po patchu.
Mój deck:
LINK
Logistyka, zwiad i czołgi raczej nie wymagają komentarza.
W support nadal używam obu Rombów, ze zmianami w zaopatrzeniu KUBy są trudniejsze do utrzymania. ZSU są na trained bo nigdy nie brakowało mi ich przed patchem. Grad i Dana są solidnymi jednostkami- jedno ogłusza, drugie strzela do Chappareli, Hawków i zadymia.
Śmigłowce i samoloty to klasyka. Sokoła wolę od Ursa ze względu na większy zasięg rakiet - OT58/C ma krótszy, więc Sokół ma przewagę. Z moich obserwacji deck mieszany NATO i USA stanowią 80% wszystkich decków, czystego Francuza ze świecą szukać więc Celtic jest prawie niespotykany.
Piechota to miks tygodnia: Komandosi jako wysokiej klasy jednostka do wszystkiego, Saperzy Szturmowi do klepania innej piechoty, Podhalańczycy i Fagot do klepania pojazdów (głównie lżejszych). Niebieskie Berety w TOPASie 2AP to jednostka szturmująca, jedyny polski transporter z AV2 z przodu w rozsądnej cenie. Ciężarówek raczej unikam z tego powodu, że napalm jest niszczy podczas gdy reszta przejedzie z drobnymi obrażeniami.

Suriel
Chief Warrant Officer

Postby Suriel » Wed 11 Dec 2013 10:08

Witam,

Jak wrazenia po nowym DLC?

Nowe mapki 10v10 podobaja mi sie (pomijam mosty ;) ). Mam jednak wrazanie, ze sam rozmiar map stawia PACT w malo korzystnej sytuacji, faworyzujac mocne lotnictwo.
Ostatnie 2 bitwy zmienily sie w "roflstomp" ze strony NATO. Nigdy jeszcze nie widzialem takiej ilosci F-14 i F-15 jednoczesnie. "Nasze" Bis'y" nie maja szan na przedarcie sie chociazby to polowy mapy. Zastanawiam sie czy nie usunac ich kompletnie z talii.

Nowy SEAD... ciezko powiedziec. Dostepnosc jest dosyc dziwna. Albo dwoch zielonych noobow albo jeden weteran.

Pzdr,
Suriel