Klub low pointer'ów

gathern
Sergeant

Klub low pointer'ów

Postby gathern » Sat 10 May 2014 11:49

Witam,

Wpadłem na pomysł by stworzyć Polski zespół graczy na mapy typu "Low Point". Jak pewne większość z was wie są to małe mapki 1 vs 1 , 2 vs 2 lub 3 vs 3 gdzie gra 20 graczy (czasem mniej) przy niskim poziomie punktów na starcie około 3000-4000 pkt na 10 graczy (co daje 300-400 pkt na start na gracza) i gdzie w czasie walki income jest niski np. -40% , -20%.

Ja gram na "low point'ach" już od czasu W:LB gdzie zawsze często grało się na mapie Stromsund.

Jaki jest mój pomysł ?

Żeby stworzyć zespół grając wyłącznie jako Pact (najlepiej z jak największym nasyceniem jednostek Polskich) - jeśli zespół by mógł tu na forum opracować taktykę dla danej mapy , nawet grając teoretycznie "słabszymi" Polskimi jednostkami mogli byśmy kopać tyłki nawet lepszym jednostkom.

Z czasem można by w zespole wydzielić funkcje: czyli gracza odpowiedzialnego za rozpoznanie, za lotnictwo itp. ale to jest kwestia dogadania i czy w ogóle będą chętni.

Najlepiej jak by zebrało się +10 osób bo wtedy wiadomo nawet jak nie wszyscy są online to zespół może grać razem.

Dla potrzeb identyfikacji w grze wymyśliłem też że można by zrobić tak że po swojej nazwie (Name) dodać np. (1. Batalion, 2.Batalion itd.)

Np. mój name w grze to Jacek, więc na potrzeby zespołu musiał bym zmienić np. na Jacek (1.Batalion). Powiedzmy inny name np. Krzysiek (2.Batalion) itd. docelowo fajnie by było gdyby zebrać "10 batalionów" po stronie Pact.

Jacyś zainteresowani ?? :D