Portal i grupa Steam dla graczy Wargame z Polski

Windmaker
First Sergeant

Portal i grupa Steam dla graczy Wargame z Polski

Postby Windmaker » Fri 3 May 2013 19:09

Z racji tego, że tutaj na forum Wargame nie ma typowo Polskiego Forum, a sami gracze są dosyć rozproszeni, chciałbym zaprosić Was na stronę poświęconą Wargame-owi dla Polskich graczy - http://www.wargame.com.pl

Image

Strona powstała w kwietniu 2013, także na dzień dzisiejszy jak piszę ten post, jest tam jeszcze trochę pustawo, ale powoli się to zmieni.

W ramach portalu działa również grupa Steam zrzeszająca graczy z naszego kraju. Jeśli szukacie kompanów do gry albo macie jakieś pytania to śmiało tam zajrzyjcie.

Link: http://steamcommunity.com/groups/wargamepolska

Poszukuję również osób chętnych do współtworzenia portalu, także jeśli chcielibyście podzielić się wiedzą na temat gry, to proszę o kontakt - pw, mail, steam.
"War, war never changes"

"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer

Image

Image

MoW-Center.pl

Windmaker
First Sergeant

Re: Portal i grupa Steam dla graczy Wargame z Polski

Postby Windmaker » Sun 8 Dec 2013 19:55

Małe odświeżenie.

Otóż z racji nadchodzącej kolejnej części serii Wargame, oraz faktu, że prowadzę również społeczność graczy Men of War, chciałbym trochę rozkręcić portal Wargame.com.pl

Ostatnio trochę się opuściliśmy i nic nowego na stronie nie publikujemy, ale chciałbym to zmienić.

Przede wszystkim niedługo pojawi się wspominane już kilka razy forum. Będzie ono połączone z forum graczy Men of War, ponieważ nie opłaca się według mnie posiadanie dwóch oddzielnych for dla nie ukrywajmy tego dwóch małych społeczności. Poszukuję w związku z tym osoby chętnej do objęcia stanowiska moderatora. Wymagania są dosyć proste: przede wszystkim wiedza na temat serii Wargame, oraz wystarczająca ilość czasu, aby w miarę regularnie na forum zaglądać. Jeśli chodzi o umiejętności moderacyjne, to jest to proste, także to szybko można się nauczyć :)

Forum ruszy najpóźniej w święta - mam trochę prac teraz i nie mogę tego szybko zrobić, a chcę aby forum odpowiednio wyglądało, działało oraz było jak najlepszej jakości. Też możliwe, że sama strona przejdzie mały remont wizualny, ale to trochę później.

Oprócz tego potrzebuję jednej lub kilku osób - nie ma limitu chętnych - które pomogłyby w pisaniu na portalu. Głównie chodzi o poradniki, jakieś newsy na temat gry itd. - Wszystko co tylko można pisać o grze.

Myślę, że skoro tak świetnie idzie nam wspólne działanie, to moglibyśmy powalczyć o zbudowanie dobrej społeczności graczy w Polsce, zwłaszcza, że mamy dobre podstawy. Wiem również, że taka strona by się przydała wielu osobom, które nie do końca sprawnie działają na anglojęzycznych stronach. Też nie każdy wie, że tu znajdzie wiele informacji.

Dlaczego tak bardzo zwracam się z prośbą o pomoc do Was? Otóż przede wszystkim zależy mi na tej grze, ponieważ ma ona nie tylko przyszłość, ale też jest nietypowa. Niestety jest ona w moim przypadku częścią pewnego projektu, który łączy ze sobą kilka tematów i portali - jedna społeczność gier serii Men of War oraz portal, którego jestem właścicielem, także mam ogrom obowiązków. Z racji tego, że mam spore doświadczenie w tematyce Men of War, to tej grze poświęcam się najbardziej. O Wargamie nie wiem tyle, aby móc swobodnie działać i tworzyć treści, które byłby wartościowe dla graczy. Też dochodzi do tego fakt, że społeczność w Wargamie jest znacznie lepsza niż w MoW-ie, gdzie nie dość, że gracze są skłóceni, to jeszcze dzieli ich wiele innych rzeczy. Praca tam wymaga sporo wysiłku i w praktyce nie ma zbyt wielu chętnych do pomocy. Tu jest inaczej, także myślę, że wspólnie moglibyśmy coś zdziałać :)

Są chętni? Jeśli byłby potrzebne jakieś dodatkowe informacje to piszcie, wszystko wyjaśnię :)
"War, war never changes"

"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer

Image

Image

MoW-Center.pl