Polskie jednostki - dyskusja o plusach i minusach

Kamil
Lieutenant

Re: Polskie jednostki - dyskusja o plusach i minusach

Postby Kamil » Fri 6 Sep 2013 15:16

REDDQ wrote:Będzie jakiś mały paczyk z drobnymi zmianami głównie dotyczącymi AA. Potem przez kilka tygodni nie będzie nic z jakiegoś powodu, ale będziemy dostawać często testowe-patche więc potem powinien pojawić się jeden większy dla wszystkich. Sprawa z Szyłką praktycznie załatwiona.

O daty, kiedy co będzie to się nawet nie pytajcie bo tego nikt nie wie :D

PS. Grał ktoś w tego moda od Hob-Gadling'a? Dobre o?

A czy była rozmowa o złych datach dla seahawka, tow'ów, polskiego hinda i lynxa?

Windmaker
First Sergeant

Postby Windmaker » Fri 6 Sep 2013 15:24

Mod działa jak każdy mod na świecie - nie wiem dlaczego niektórzy obawiają się, że jest to cheat... Albo, że będą tworzone mody si-fi - takie się po prostu nie przyjmują, o czym świadczą wszystkie modowane gry. :)

Masz moda to grasz z tymi, którzy mają moda, nie masz moda nie zagrasz z tymi, którzy go mają.

Póki co zmian jest niewiele, ale kierunek zmian jest obiecujący. Kto wie, może w przyszłości ktoś da radę napisać program, który będzie czytał pliki i pozwalał na swobodną zmianę danych bez potrzeby uczenia się struktury plików jak to jest obecnie.
"War, war never changes"

"Stałem się śmiercią; niszczycielem światów" - Julius Robert Oppenheimer

Image

Image

MoW-Center.pl

REDDQ
General

Postby REDDQ » Fri 6 Sep 2013 15:25

Kamil wrote:
REDDQ wrote:Będzie jakiś mały paczyk z drobnymi zmianami głównie dotyczącymi AA. Potem przez kilka tygodni nie będzie nic z jakiegoś powodu, ale będziemy dostawać często testowe-patche więc potem powinien pojawić się jeden większy dla wszystkich. Sprawa z Szyłką praktycznie załatwiona.

O daty, kiedy co będzie to się nawet nie pytajcie bo tego nikt nie wie :D

PS. Grał ktoś w tego moda od Hob-Gadling'a? Dobre o?

A czy była rozmowa o złych datach dla seahawka, tow'ów, polskiego hinda i lynxa?

tak, nie, nie i nie

Kamil
Lieutenant

Postby Kamil » Fri 6 Sep 2013 15:27

No cóż szkoda, że nie o wszystkim, ponieważ jest to załamanie czasoprzestrzeni ^^ Mam przynajmniej nadzieje, że Eugen widział mój temat viewtopic.php?f=91&t=34877

PS. Ah i zapomniałem Kiowa Warrior.

REDDQ
General

Postby REDDQ » Fri 6 Sep 2013 15:31

Wezmę to podepnę gdzieś na forum wewnętrznym :)

Kamil
Lieutenant

Postby Kamil » Fri 6 Sep 2013 15:32

REDDQ wrote:Wezmę to podepnę gdzieś na forum wewnętrznym :)

Wielkie dzięki ! :)

Ps. Dzięki temu może nasz hind uniknie nerfa.... Oby :)

gathern
Sergeant

Postby gathern » Sat 7 Sep 2013 13:39

Hej,

Jestem nowy w WarGame i dopiero "wgryzam" się w grę, teraz troche zdziwiło mnie, że w składzie jednostek WP jest BWP-2 (BMP-2), owszem mieliśmy 62 sztuki tego transportera ale tylko 4 lata (1990-1994) i potem sprzedaliśmy to do Afryki ;) Więc nie sadzę by ten typ transportera powinien być w grze gdyż w naszej armii się nie przyjał po prostu.

Natomiast naprzykład w rozpoznaniu brakuje wg mnie używanego u nas BWR-1 , czyli rozpoznawczej wersji BWP-1.

Rozpoznawcze mieliśmy także samoloty Mig-21R.

Ogólnie to trochę "brakuje" sprzętu.

pozdrawiam

Ignachinio
Corporal

Postby Ignachinio » Sat 7 Sep 2013 21:48

Siema, trochę racji masz. Zauważ tylko, że to gra, tutaj dużo rzeczy nie jest odwzorowane z rzeczywistością. Samoloty nie bronią się przed rakietami. Rakiety Plot mają śmiesznie mały zasięg i są niszczone przez byle gówno. Cóż to tylko gra.

gathern
Sergeant

Postby gathern » Sat 7 Sep 2013 22:07

Nie no wiadomo że to gra. Ale jak już chcieć podejść do sprawy poważnie i historycznie to lepiej nie "tuningować" Wojska Polskiego jakimiś wynalazkami których ono nie stosowało.

Co do OPL w grze to jest trochę zabawne bo fakt zasięgi są śmiesznie małe, ale z drugiej strony autorzy gry poszli na łatwiznę bo w grze w jednostce ogniowej są tylko wyrzutnie :D :D :D

W rzeczywistości w skład np. baterii OPL wchodzą też stacje radiolokacyjne, np. 2K12 "Kub" ma osobne wyrzutnie i osobne stacje radiolokacyjne, stację i wyrzutnię w jednym ma chyba np. OSA, ale nie mam pewności.

Więc może stąd te małe zasięgi bo sprzęt strzela na "ślepo" :lol: :lol:

pzdr

lmp
Sergeant Major

Postby lmp » Sun 8 Sep 2013 00:10

Promet, Krak i Wilk w ogóle nie były używane, a kanadyjskiej Chimery chyba nawet nie zbudowano? ;)
Grabbed_by_the_Spets wrote:NEVA gonna give you up, NEVA gonna shoot you down, NEVA gonna turn around... And burn you!

NEVA gonna make you cry, NEVA gonna say goodbye, NEVA gonna have you fry, and hurt you...

Return to “International”